VANISH ODPLAMIACZ UNIWERSALNY W PROSZKU 1,2 KG

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

VANISH ODPLAMIACZ UNIWERSALNY W PROSZKU 1,2 KG

Vanish Odplamiacz Uniwersalny w proszku o pojemności 1,2 kg to nowy produkt, który jest uważany za złoty standard w usuwaniu plam. Jest tak skuteczny, że potrafi usunąć plamy już w 30 sekund.

Wystarczy potrzeć lub namoczyć plamę, aby jak najszybciej się jej pozbyć. Vanish jest bezpieczny zarówno dla kolorowych, jak i białych tkanin.

Ten proszek do prania pomaga przedłużyć życie ubrań, usuwa plamy, zapobiega farbowaniu i zwalcza nieprzyjemne zapachy. Może być używany zarówno do prania ręcznego, jak i w pralce automatycznej.

Vanish jest bezchlorowym proszkiem wzmacniającym efekty prania, który zapewnia higieniczną cz. Dzięki Vanish, ubrania mają podwójną długość życia, a kolory i tkaniny są wzmocnione.

Testy przeprowadzone na bawełnie  z poliestrem wykazały, że stosowanie Vanish jako dodatku do cyklu prania  daje lepsze rezultaty niż pranie bez użycia tego produktu. 

 

Waga: 1,2 KG

Kraj pochodzenia: Niemcy

 

Ostrzeżenie:

Uwaga. Przechowywać poza zasięgiem dzieci ! Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Następnie nadal płukać. Dodatkowo w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.

 

Ważna informacja:

Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy i informacyjny. Otrzymany produkt może różnić się szatą graficzną opakowania w zależności od aktualnych dostaw. Nie wpływa to w żaden sposób na właściwości użytkowe produktu. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmiany w wyglądzie opakowania dokonane przez producenta.

Jeżeli masz wątpliwości czy otrzymasz ten sam produkt co na zdjęciu zadaj nam pytanie, a my z chęcią na nie odpowiemy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl